Мережа магазинів «Велкие Пузо» щиро вітає відвідувачів сайту та своїх клієнтів зі святом — Великднем! У наших зручних супермаркетах, Ви знайдете усі необхідні продукти та товари, щоб гідно зустріти Великодню неділю!

Великдень - православне свято, що не має рівних. Спаситель, воскресіння якого радісно і світло відзначають в цей день, займає незрівняне місце серед шанованих святих. Символізуючи порятунок Христом всього роду людського від влади диявола, Пасха є кульмінацією богослужбового року. Готуючись до нього, православні очищають душу і тіло. Велике значення має Великий, тривалістю сім тижнів пост, кожен етап якого строго розписаний і має певне значення.

Це свято, маючи тисячолітню історію, зв'язується з різними подіями. Навіть священики часом не заперечують язичницьких коренів свята, коли древні раділи приходу весни і воскресінню мертвої природи, виникнення нового життя.

Великдень не має календарного дня, його наступ розраховується щороку і пов'язан з весняним повним місяцем і наступною першою неділею.

Привітати до Великодня варто абсолютно всіх, словами: «Христос воскрес». Зустрічний відповість «Воістину воскрес». Потрійний поцілунок - також відноситься до обрядових привітань. Традиційно православні пригощають знайомих пасками, яскравими фарбованими писанками та цукерками.

Мережа магазинів "Велике Пузо". Привітання з Великоднєм